*          *          *          *         *          *

דרום תאילנד מזוהה כמובן עם אין ספור של חופים זהובים,אקלים טרופי,ים כחול וצלול עם שוניות של אלמוגים לאורך איים רבים ויפים.האי פוקט הפך ליעד מבוקש מאד עבור נופשים רבים בעקבות המלונות המעולים שבו,מגרשי גולף ומבחר גדול של סוגי ספורט ימי,שייט וצלילה.למטיילים הפחות "מפונקים" הדרום של תאילנד מציע בין היתר את קו פי-פי,קראבי וקו לאנטה אשר ידועים כדבר הכי קרוב לגן עדן עלי אדמות!

פוקט – "המלך" של דרום תאילנד

יום סיור מלא: אי ג'יימס בונד & שייט בקנו (B\L)

ארוחת בוקר במלון
7:30 העברה מבית המלון למזח אאו פור (Ao Por)
8:30 סירה עוזבת ממזח Ao Por.

9:15 סיור בפארק הלאומי של פאנג-נה.(Phang-Nga) נתבונן בנוף המרהיב כשנשוט מעבר להרי הגיר של האי פאמאק(Koh Pamak) והאי הונג (Koh Hong) כאשר הם עולם באופן קסום מתוך הים הירוק-כחול הצלול.
9:30 נבקר ב-קאו פינג גאן (Kao Ping Gun), גם ידוע כ"אי ג'יימס בונד". כאן נעצור לחצי שעה כדי להסתובב קצת ולצלם תמונות.
10:15 יוצאים לשייט בקנו ל-45 דקות, נהנה מסיור על סירת מנוע לאורך המפרץ, דרך ג'ונגל של עצי מנגרובה, ונצפה בהרבה הרי גיר, ומערות נטיפים.

נבקר בקו פאניי (Koh Panyi) וניקח את הזמן בלצפות באורח החיים של כפר דייגים.

12:30 נחזור לסירה הגדולה "ונצ'ור קרוז", לארוחת צהריים בסגנון תאילנדי מוגשת על הסיפון בזמן השייט לאי נאקה. כשנגיע, נהנה משחייה ומנוחה על החוף.

15:30 נעזוב את אי נאקה וחזור למזח או-פו.

15:50 מגיעים למזח ועוברים חזרה למלון. **יש צורך במעבר**

17:00 מגיעים למלון.

הישארות במלון ללילה נוסף

מסלולי טיול דרום תאילנד

קו-צ'אנג (Koh Chang)

סיור ארבע אייים בקו צ'אנג

ארוחת בוקר במלון

8:20 זמן איסוף מבית המלון (שבאזור קלונג פרואה-Klong Proa).

9:00 סירה עוזבת ממזח באנג באו (bang bao) לאזור קו ראנג (koh rang).

10:20 מגיעים לקו ת'ונג לאנג (Koh Thong Lang), ומבקרים באזור לצלילה עם שנורקל כדי לראות את האלמוגים הכי יפים באזור. ניתן לבקר בכל מיני נקודות תצפית של אלמוגים.

11:40 מגיעים לקו יאק (Koh Yak) לצלילה עם שנורקל למשך שעה אחת בעצירה השנייה. אוכלים ארוחת צהריים בהגשה עצמית עם פירות, משקאות על הסיפון, איפה שאפשר להנות מצלילה והאכלת הדגים עם לחם מתחת למים, לא תוכל לפספס את החוויה הזו!

13:30 מגיעים לקו לואן (Koh Loan) לצלילה של שעה אחת במקום בו תוכלו גם להנות מצלילה עם שנורקל ובמקביל להאכיל את הדגים בלחם מתחת למים. אזור 3.

14:30 מגיעים לקו ראנג (Koh Rang) לצלילה או מנוחה על החוף. בקו ראנג תוכלו ליהנות מצילה עם שונרקל ושחייה לחוף כדי לבקר בחוף הלבן היפיפה בעצירה הרביעית.

17:00 מגיעים למזח באנג באו (bang bao), ואז חוזרים למלון.

מסלולי טיול דרום תאילנד

קראבי

סיור ארבעת האיים – קראבי

ארוחת בוקר במלון

8:30 איסוף מהמלון בקראבי ונסיעה למזח כדי לעלות על סירת מנוע.

9:00 יוצאים על סירת מנוע לסיור "ארבעת האיים".

9:30 בדרך עוצרים בחוף פראנאנג (Phranang Beach), חצי אי, ללא גישה עם מכונית. רק מרחק הליכה קצר ממערת נסיכה עם בית רוח מקושט. זמן פנאי קצת להשתזף, לשחות, צילום וסיורים.

10:30 נבקר באי טאפ (Tup Island), האי הטרופי האקזוטי, אידיאלי לצלילה עם שנורקל וסיורים ברגל. אם הגאות נמוכה, תוכלו ללכת לאורך שביל החוף הלבן, המתחבר בסופו לאי שכן.

11:30 נמשיך לבקר באי צ'יקן (תרנגולת), ציוני הדרך הטבעיים נקראים אחר הצורה של סלעי אבן הגיר המיוחדים, הבולטים מתוך היום. ישנן הרבה הזדמנויות מצויינות לצלילה במים חמים ומזמינים, המלאים בחיי אלמוג מרהיבים.

12:30 ממשיכים לאי פודה (Poda Island), היהלום המרהיב של ים אנדמאן, בו יש גם מטע במבוק מדהים וצוקי סלעים המכסים חוף ארוך ויפיפה. פיקניק צהריים על החוף.

14:30 נוסעים חזרה למזח ולוקחים את הטנדר חזרה למלון בקראבי לזמן חופשי למנוחה ושהיית לילה.

web
stats